Vzdělávací akce

Kurz Radiační ochrana v RDG pro držitele ZOZ – 13. 12. 2021 – 31. 12. 2021 – online formou

Kód: Kurz Radiační ochrana v RDG pro držitele ZOZ
Popis: Kurz

ONLINE FORMA

 

Zaměření Kurzu: Další odborná příprava pracovníků vykonávajících činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany, a to pro soustavný dohled nad radiační ochranou při používání zdrojů ionizujícího záření, a to generátorů záření v radiodiagnostice a intervenční radiologii na pracovišti II. kategorie, na němž se provádí lékařské ozáření nebo lékařské a nelékařské ozáření.

Podmínky:
Kurz Radiační ochrana v RDG pro držitele ZOZ jsme se vzhledem k nejistému vývoji situace rozhodli uspořádat také online formou, s ekvivalentním obsahem (znalosti, test) a výstupem – potvrzení o jeho absolvování.
Záznamy přednášek budou k dispozici ke shlédnutí do 31.12.2021 – některé jsou již předtočené. Přednášky lze shlédnout offline.
Co tedy musíte splnit:

– Kolegové, kteří budou on-line na streamu budou mít po absolvování testu buď prezenčně na Oddělení radiační ochrany VFN nebo na on-line platformě (moodle 1.LF) vše splněno. (platí pro 13. 12. 2021, dále už jen offline)
– Pro ostatní (offline) – přednášky budou k dispozici na platformě Moodle. O shlédnutí záznamu se ve výukovém systému vede evidence, porozumění jeho obsahu dokumentuje závěrečný test. 

 

Program:

 

Koordinátor kurzu: Ing. Kateřina Daníčková (224 969 508)

 

Termín kurzu: 13. 12. 2021 – 31. 12. 2021

 

Cena kurzu: 1 800,- (zaměstnanci VFN kurz nehradí)

Faktura bude vystavena a zaslána na Váš email spolu s pokyny k absolvování ONLINE kurzu do týdne od registrace (počínaje 13.12.2021).

 

Podmínka pro zařazení do kurzu:

Kurz je určen pouze pro uchazeče, kteří už jsou držiteli zvláštní odborné způsobilosti (ZOZ) pro soustavný dohled nad radiační ochranou při používání zdrojů ionizujícího záření v radiodiagnostice.

 

Formulář pro přihlášení

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!