Vzdělávací akce

Kurz Radiační ochrana v RDG pro držitele ZOZ – 14. 04. 2023 – 21. 04. 2023 – online formou

Kód: Kurz Radiační ochrana v RDG pro držitele ZOZ
Popis: Kurz

ONLINE FORMA

 

Zaměření Kurzu: Další odborná příprava pracovníků vykonávajících činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany, a to pro soustavný dohled nad radiační ochranou při používání zdrojů ionizujícího záření, a to generátorů záření v radiodiagnostice a intervenční radiologii na pracovišti II. kategorie, na němž se provádí lékařské ozáření nebo lékařské a nelékařské ozáření.

Podmínky:
Kurz Radiační ochrana v RDG pro držitele ZOZ probíhá online formou, s ekvivalentním obsahem jako tomu bylo u prezenčních termínů (znalosti, test) a výstupem – potvrzení o jeho absolvování.
Záznamy přednášek budou k dispozici ke zhlédnutí do 21. 04. 2023. O shlédnutí záznamu se ve výukovém systému vede evidence, porozumění jeho obsahu dokumentuje závěrečný test. 

Pokyny pro přístup do Moodlu a splnění kurzu Vám budou zaslány na e-mailovou adresu se kterou se do kurzu zaregistrujete nejpozději následující pracovní den.

 

Faktura Vám bude vystavena a zaslána do týdne od registrace.

 

 

Koordinátoři kurzu

prof. MUDr. Ing. Lukáš Lambert, Ph.D. – lukas.lambert@vfn.cz

Ing. Ondřej Bauer – ondrej.bauer@vfn.cz

 

Termín kurzu: 14. 04. 2023 – 21. 04. 2023

 

Cena kurzu: 2 000,- Kč (zaměstnanci VFN kurz nehradí)

Faktura bude vystavena a zaslána na Váš e-mail po úspěšné registraci.

 

Podmínka pro zařazení do kurzu:

Kurz je určen pouze pro uchazeče, kteří už jsou držiteli zvláštní odborné způsobilosti (ZOZ) pro soustavný dohled nad radiační ochranou při používání zdrojů ionizujícího záření v radiodiagnostice.

 

Formulář pro přihlášení

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!