19. 6. 2023

Den prevence na Karláku

Nechte se zdarma vyšetřit od špičkových lékařů a specialistů VFN! Ve středu 21. června 2023 od 13 do 17 hodin na Karlově náměstí v Praze 2.

Využijte jedinečnou možnost podstoupit řadu odborných preventivních vyšetření bez doporučení praktického lékaře a zcela zdarma! Navštivte Den prevence, který ve středu 21. června 2023 od 13 do 17 hodin pořádá VFN Praha a Ministerstvo zdravotnictví ČR.

Záštitu nad osvětovou akcí převzali náměstkyně primátora hl. města Prahy a starostka Prahy 2 Ing. Alexandra Udženija a ministr zdravotnictví prof. Vlastimil Válek.

Akce je spojená s prevencí běžných onemocnění, jako je třeba vysoký krevní tlak, cukrovka, obezita nebo rakovina. Na Karlově náměstí vyroste městečko mobilních ordinací se špičkovými lékaři a specialisty z naší nemocnice.

Co vás čeká?

  • vyšetření mateřských znamének
  • vyšetření plic
  • lékové poradenství
  • vyšetření diabetu a hladiny krevního tlaku
  • poradna pro zdravý životní styl a odvykání kouření
  • gynekologická poradna
  • možnost konzultace s psychologem

a další…

Těšit se můžete i na stánek s výběrovou kávou Naturpark 12, za kterou stojí Revenium, z.s. pomáhající zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a zdravotním znevýhodněním. Jejich radost z pražení kávy i plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku😊. Nabídneme vám ale i dobroty z kavárny Modrý domeček, která rovněž poskytuje chráněná pracovní místa lidem s mentálním a duševním onemocněním.

Partnerem akce je Magistrát hlavního města Prahy, Městská část Praha 2, Státní zdravotní ústav a 1. lékařská fakulta UK.

Mediálním partnerem je Český rozhlas Radiožurnál.

Myslete na své zdraví a přijďte se nechat vyšetřit! Těšíme se na vás…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!