Prohlášení o přístupnosti

Oficiální stránky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze jsou vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost k jejich obsahu nejen osobám zdravotně postiženým. Jejich cílem je umožnit všem uživatelům co nejjednodušší přístup k informacím, snadnou ovladatelnost a přehlednost.

Forma zveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla Metodického pokynu k zákonu č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Forma je také v souladu s metodikou společnosti Blind friendly web.

Na webových stránkách jsou k dispozici některé informace dostupné v jiné než textové nebo hypertextové podobě. Odkazy na ně jsou v textu zvýrazněné a upozorňují na jiný obsah cílového odkazu.

Dokumenty se mohou vyskytovat ve formátech:

PDF – pro tento formát je nutné mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..

MS Word (doc, docx) – pro tento formát je nutné mít nainstalovaný MS Word.

MS Excel (xls/xlsx) – pro tento formát je nutné mí nainstalovaný MS Excel.

Vaše náměty, postřehy nebo jakékoli problémy se zobrazováním těchto stránek můžete posílat na adresu technického správce webu – webmaster@vfn.cz.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!