Očkovací centrum

OČKOVACÍ CENTRUM VFN

Adresa centra:
Registrace pacientů: Fakultní poliklinika – Karlovo náměstí 32, Praha 2, budova C1 – A střed, 3. patro, sekretariát Ústavu imunologie a mikrobiologie
Očkování pacientů: Fakultní poliklinika – Karlovo náměstí 32, Praha 2, budova C1 – A střed, 4. patro, Ústav imunologie a mikrobiologie – Ambulance alergologie a klinické imunologie
POZOR. Očkovací centrum se nenachází v hlavním areálu Všeobecné fakultní nemocnice!
 
Otevírací doba centra:

Očkujeme pouze registrované zájemce o vakcinaci proti nemoci Covid-19, nově vždy jen poslední pondělí v měsíci, tzn. 30.10., 27.11., 18.12. a dále, vždy od 8.00 do 15:00 hodin.

Jen pro registrované zájemce starší 16 let. Objednání k očkování je možné přes Centrální rezervační systém Ministerstva zdravotnictví ČR.
 
Novinky:
Od října budeme zájemce očkovat novou vakcínou Comirnaty Omicron XBB.1.5. proti nemoci Covid-19. Očkování touto vakcínou je vhodné pro osoby ve věku 16+. Registrace na novou očkovací látku prostřednictvím Centrálního registračního systému MZ ČR bude možná až koncem září 2023. Očkování pro ostatní klienty a samoplátce vždy poslední pondělí v měsíci, od 8:00 do 15:00 Ústav imunologie a mikrobiologie, kapacita je omezena na 60 lidí.
 
 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!