Proč pracovat ve VFN

1. Máme silný příběh

VFN je nemocnice, která staví na tradici. Od jejího založení v roce 1790 pomáhá a uzdravuje českou společnost na mnoha frontách.

Prvotní myšlenkou při vzniku bylo pomáhat chudším vrstvám obyvatel, kteří onemocněli.

Poslání nemocnice zůstává stejné – lékaři, sestry a ostatní personál pracují jako rodinní specialisté přes nemoci, kteří svým klientům pomáhají dobře zvládat situaci a starat se o svou budoucnost. Děláme práci, která má smysl.

2. Jsme jednička na trhu

VFN patří mezi největší a nejúspěšnější fakultní nemocnice v České republice. Naše práce má skutečné výsledky, kterých si nejde nevšimnout.

3. Hledáme individuality

Náš pracovní tým se skládá z více než pěti tisíc různých talentů a osobností. Každý z nás vkládá do své práce jinou perspektivu, vědomosti a zkušenosti.

Navzájem se od sebe učíme, inspirujeme se a pomáháme si. Naše interní průzkumy ukazují, že to, čeho si na naší práci vážíme nejvíc, je náš kolektiv.

Díky přátelské a často neformální atmosféře se nám dobře spolupracuje. Děláme práci, která nás baví, s lidmi, kteří nás baví.

4. Vytváříme flexibilní pracovní podmínky

Velký počet spokojených zaměstnanců VFN hovoří za vše. Studentům nemocnice poskytuje stáže a brigády, jsou zde speciální programy, které umožňují spolupracovat s maminkami, které jsou na rodičovské dovolené, mnoho zaměstnanců využívá zkrácené pracovní doby.

Všichni využíváme webovou aplikaci, takže se k emailu můžeme připojit odkudkoli. Velkou měrou se tak podílíme na vytváření vlastních pracovních podmínek. 

5. Jsme velká nemocnice s velkými možnostmi

Velikost a šíře nemocnice je naše výhoda. Kromě možnosti navazovat na tradici, zastávat smysluplnou práci, být součástí úspěchu, vytvářet si vlastní pracovní podmínky a pracovat v přátelském a inspirativním týmu, nemocnice vyvíjí celou škálu možností osobnostního a profesního rozvoje, která je k dispozici všem zaměstnancům bez rozdílu. Máme zde špičkové kouče či odborná školení. Každý z nás tak zde pracuje na rozvoji potenciálu nejen svých projektů, ale především vlastního talentu a dovedností.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!