17. 10. 2019

Kurz první pomoci pro veřejnost

Víte, jak včas rozpoznat akutní srdeční infarkt? Co dělat v případě, že postižený upadne do bezvědomí? Jakou frekvencí má probíhat stlačování hrudníku při srdeční masáži?

Ve středu 23. 10. 2019 od 12:00 do 15:00 hod. proběhne kurz první pomoci pro veřejnost ve vestibulu polikliniky na Karlově náměstí.

Chcete zlepšit povědomí o onemocněních kardiovaskulárního systému? Tato skupina onemocnění totiž představuje nejčastější úmrtí nejen v ČR, ale i v naprosté většině rozvinutého světa. Nízké povědomí o včasném zahájení a správném provedení resuscitace bylo hlavní motivací pro tento jednorázový kurz kardiopulmonální resuscitace. Kurz je bezplatný, povedou ho lidé z nadačního fondu České srdce a naučí vás základy, které můžete využít k záchraně lidského života.

  • 13. 11. 2023
    Po celý měsíc listopad bude ve VFN a na dalších místech probíhat již 17. ročník charitativního projektu Sparťanská krev.  Fanoušci hokejového ...
  • 12. 11. 2023
    Zájemci se stále mohou přihlásit do jednodenního kurzu PRO SESTRY, který se koná 12. prosince 2023. Žilní vstupy se staly nezbytným standardem ja ...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!