Tulipánový měsíc už po dvanácté!
Tulipánový měsíc, který pořádá Centrum Amelie, se snaží každoročně upozornit na náročnou situaci onkologicky nemocných a jejich rodin. Podpořit lidi, kteří se kvůli nemoci dostávají do izolace, dát jim vědět, že nejsou sami, nabídnout jim pomoc a možnost zapojit se do nejrůznějších akcí, dozvědět se, vyzkoušet a naučit se něco nového.
Pracovníci Amelie spolu s dobrovolníky, zaměstnanci nemocnic a veřejností vyzdobí desítky onkologických pracovišť výkresy, drobnými výrobky a přáníčky všech, kterým není lhostejný osud onkologických pacientů a jejich rodin. Centra Amelie po celý měsíc pořádají workshopy, přednášky a benefiční akce, například nákup tulipánů. Informace, podpora a propojení světa zdravých a nemocných je hlavním cílem aktivit, do kterých se můžete zapojit kdykoliv v průběhu měsíce března. Víc informací najdete na www.tulipanovymesic.cz.

-
26. 5. 2026V úterý 9. června se na Karlově náměstí v Praze 2 uskuteční již 4. ročník oblíbeného Dne zdraví. Pro veřejnost je to jedinečná příl ...
-
18. 5. 2026Další ročník festivalu Open House Praha otevírá zdarma město pro všechny a uskuteční se v podobě doprovodného programu od 18. do 24. května. Probě ...