15. 7. 2020

Spustili jsme nový web nemocničních lékáren VFN!

Co nejvíce informací na jednom místě. Přehledně a stručně. Nové webové stránky v uživatelsky přátelském prostředí nabízí řadu důležitých informací laické veřejnosti.

Moderní a přehledný design stránek lekarna.vfn.cz návštěvníkům z řad pacientů i zdravotníků přiblíží široký servis a služby, které mají v nemocničních lékárnách VFN k dispozici. Klienti v lékárnách najdou široký sortiment léků na předpis, na míru připravované léky, mohou požádat i o individuální mimořádný dovoz méně dostupných nebo neregistrovaných přípravků v ČR. Samozřejmostí je příprava běžných i technologicky náročných lékových forem, prodej zdravotních pomůcek, volně prodejných přípravků, léčebné kosmetiky či potravinových doplňků.

Návštěvníci lékáren se také z webových stránek dozví, jak využít bezplatnou, ale přitom vysoce odbornou, konzultační činnost při snaze o odvykání kouření, snižování tělesné hmotnosti nebo při užívání většího množství léků.

Sekce Samoléčba přináší přehledně nejdůležitější zásady a možnosti léčby nejčastějších onemocnění jakými jsou nachlazení, bolet, zažívací obtíže či alergie.

Nechybí ani novinky, zajímavosti a akční letáky lékáren.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!