2. 4. 2020

Nemocnice zažívá obrovskou vlnu solidarity

Naší nemocnici, lékařům a zdravotníkům se v současné nelehké době dostává opravdu nebývalé solidarity a podpory. Jednotlivci, dobročinné spolky i firmy nám téměř denně vozí látkové roušky a další ochranné pomůcky, ale třeba i občerstvení pro zaměstnance. Rádi bychom proto všem poděkovali.

Od firmy CERVA GROUP z Jenče u Prahy jsme darem získali přes tisícovku respirátorů, které již využívá Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. S látkovými rouškami na nás myslelo například Švandovo divadlo nebo Dagmar Havlová, která nám je vyrobila se svou garderobiérkou Divadla na Vinohradech a blízkými spolupracovníky. Děkujeme také neziskové vietnamské organizace CLB Lam Cha Me. Vietnamské švadlenky z řad studentek, maminek, prodavaček a majitelek restaurací nám ušily 2590 roušek.

Kromě ochranných pomůcek na naše zdravotníky myslí veřejnost i s občerstvením. Neuvěřitelnou dodávku balených vod nám přivezla společnost Mattoni. Dostali jsme kávu od Mama Coffee a Tchiba, několik palet mix nápojů od Coca Coly, raw tyčinky od Bombus energy, cukrářské výrobky od firmy Elvira Djemileva, müsli pochoutky od Mix it, svačiny od Merck, taštičky nutricia od PhDr. Petra Kopáčka, paletu oplatek Mila od LDC, mošty od firmy Tátův sad nebo jogurtové nápoje Actimel od Danone. Za naše zdravotní sestry a lékaře děkujeme také iniciativě Energii lékařům za energetické balíčky a spolku Pomáháme sestřičkám za nápoje, sendviče nebo koláčky. Skvělé jídlo nám připravil i Zdeněk Pohlreich, síť prodejen Sklizeno a Košík.cz. Děkujeme také Rohlik.cz a Fresh Point! Velmi si vaší pomoci vážíme. Děkujeme za podporu!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!