15. 2. 2023

Startuje Rok prevence VFN

Víte, na jaká preventivní vyšetření máte nárok? Vyplňte náš jednoduchý dotazník a otestujte své zdraví. V naší nemocnici startuje Rok prevence.

V jednoduchém dotazníku si otestujete, zda děláte pro prevenci nádorových onemocnění vše, co dnešní medicína nabízí. Po vyplnění vašich odpovědí vám program vygeneruje doporučení pro preventivní vyšetření, která byste měl/a podstoupit na základě vašich rizikových faktorů. Dotazník je anonymní, nevyplňujete svoje jméno, jen vaše pohlaví a věk. Dotazník najdete na odkazu https://dotaznik.vfn.cz/prevence.

Prevence je nejjednodušší způsob, jak pečovat o vlastní zdraví. Včasný záchyt obtíží dokáže předejít řadě pozdějších zdravotních komplikací a zachránit nebo prodloužit život. Naše nemocnice proto připravila na celý rok preventivní kampaň, prostřednictvím které vám pomůžeme se v preventivních prohlídkách orientovat. Nečekejte na správnou chvíli. Jděte na prevenci dřív, než bude pozdě.

  • 15. 9. 2023
    V pondělí 18. 9. 2023 od 9:00 do 13:00 v parku u Josefa pořádá pacientská organizace CEREBRUM ve spolupráci s VFN představení proje ...
  • 6. 9. 2023
    Vztahy pracovní versus přátelské, vztahy a sociální sítě, různost rolí v týmu a další témata zazní na konferenci s názvem Zdravotník v síti vztahů ...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!